nilay kececi

Diyetisyen Nilay Keçeci

1986 Yılında dünyaya gelen Nilay KEÇECİ , Haliç Üniversitesinde Sağlık Birimleri Enstitüsünden Uzmanlık programini tamamlayarak Dereceli, ile mezun Olmuştur. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde İç Hastalıklarında Beslenme eğitimleri, Kocaeli Üniversitesinde Bitki Bilimi bölümünden mezun olmuştur. Doktora programı ise Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde, obezite, çocuk ve sporcu üzerinde yapmıştır.

Nilay KEÇECİ , Diyabet ve Böbrek hastalıkları üzerinde uluslar arası makaleler yazarak yayınlanmıştır. Bunlardan başka olarak, kronik hastalıklar, çocuk hastalıkları, obezite ve gebelik dönemi üzerine yazılması üzerine 10’un üzerinde, sporcu beslenmesi üzerine yazı 3’ten fazla sertifikası yazıyor.

Nilay KEÇECİ, başlangıç ​​başladığı dönemlerde Cosmopolitan dergisi Serkan olmak 100’den fazla gazete ve dergi yazısı yazmıştır. KEÇECİ’nin ilk iş tecrübesi, Suadiye ve Ateşehir lokasyonlarında M emorial Hastanesi ‘nde klinik ve poliklinik diyetisyenliktir. 2012 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Gebze yerleşkesine baş diyetisyen olarak alınıp bu süreçte klinik olarak Gebze de , poliklinik olarak Ataşehir lokasyonunda danışan alımına devam etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.